Úvod » Visací zámky a petlice » Zámky na kód » Visací zámky pro únikové hry

Visací zámky a petlice / Visací zámky pro únikové hry

Zámky ABUS doporučuje Sherlockova kancelář - EXIT GAME PRAHA

Když jsme na jaře letošního roku začali s návrhem únikové hry s názvem Sherlockova kancelář, moc dobře jsme věděli, že visací zámky budou tvořit klíčové komponenty.

Naším primárním kritériem pro výběr zámků byla především spolehlivost. Jak se hráči s ubíhajícím časem dostávají pod tlak, jsou zámky často vystavovány nevybíravému zacházení, kterému však musí bezpodmínečně odolat. Nutnost přerušit hru z důvodu zaseknutí zámku je totiž noční můrou každého provozovatele únikové hry.

Rovněž design zámku, který by zapadal do konceptu hry, byl pro nás důležitý. Stejně jako si zakládáme na propracovaném designu naší místnosti evokující období viktoriánské Anglie, chtěli jsme, aby vzhled zámků nerušil výsledný dojem a naopak jej příjemně dokresloval.

Po neblahých zkušenostech s méně kvalitními zámky jsme přešli k výrobkům značky ABUS, se kterými jsme velice spokojeni. Nejen že splňují naše vysoké nároky na spolehlivost, ale také skvěle vypadají. Všem, co mají podobná kritéria, zámky ABUS vřele doporučujeme.

Martin Chyba - provozovatel